Uitgegeven: 28 september 2008 22:00
Laatst gewijzigd: 28 september 2008 22:01
VENLO - In Venlo is zondagavond een locomotief van een goederentrein ontspoord en in brand gevlogen. Dat meldden brandweer en politie.
De elektrische bovenleiding werd stukgetrokken. Treinverkeer van en naar het spooremplacement in Venlo is niet meer mogelijk.
bron: http://www.nu.nl

Venlo - In Venlo is zondagavond even na 21.30 uur in de buurt van het NS station een goederentrein ontspoord. De trein zou daarbij in brand zijn gevlogen, zegt een woordvoerder van de politie.
De bovenleiding van het spoor is beschadigd geraakt. Omdat een hoogspanningskabel op de trein ligt kan de brandweer nog niet bij de trein komen.
Er hebben zich geen persoonlijke ongelukken voorgedaan, aldus de zegsman. De politie heeft het gebied ruim afgezet en diverse hulpdiensten zijn ter plaatse gegaan.
Het is nog niet bekend waardoor de trein is ontspoord.
bron: Blik Op Nieuws
_______________________________