Voor een spotter uit het hoge noorden is het niet altijd even gemakkelijk om lang genoeg de tijd te hebben om in België te gaan spotten. Gelukkig is Ekeren in het Noorden van België gelegen en is het redelijk goed bereikbaar.
Zie hier mijn 1e foto van de dag (genomen met m'n mobiel
De bedoeling was om 10.10 in Ekeren aan te komen, maar door een vertraagde Benelux trein (deze vertrok 9.10 uur vanuit Rotterdam i.p.v. 8.55 uur) miste ik de stoptrein vanuit Roosendaal naar Ekeren. Hierdoor kwam ik 11.10 uur in Ekeren aan. Even later het statief neergezet met m'n net nieuwe videocamera en de fotocamera gereed gemaakt.
Ik wil graag een kleine selectie van de foto-resultaten aan jullie laten zien
En ter afsluiting, dé verrassing van de dag! :
Al met al was het een zeer geslaagde dag met veel verschillende goederentreinen en heel mooi weer, er is maar 1 buitje gevallen.Ik hoop dat jullie het een mooie reportage vonden
Met vriendelijke groet,
Gerard.
Achteraan de trein hingen andere soorten coil wagons,, maar daar heb ik jammergenoeg geen voorbeeld van.