De verloren locs van Google Streetview
Re: De verloren locs van Google Streetview
In Juslenville kun je onder een brug den 166 zien passeren
Re: De verloren locs van Google Streetview
Een plotse ingeving deed me een klassiekje vinden op een plaats waar je ze op het éérste zicht niet verwacht, maar waar ze logischerwijze moeten zijn:
https://maps.google.be/maps?hl=nl&ll=44 ... .83,,2,0.7
Stel 056 (MS 54) van ATCM Modena in het station van Modena, mei 2012.
https://maps.google.be/maps?hl=nl&ll=44 ... .83,,2,0.7
Stel 056 (MS 54) van ATCM Modena in het station van Modena, mei 2012.
Re: De verloren locs van Google Streetview
Sproeitrein in Schellebelle:
https://maps.google.be/maps?q=schellebe ... 09,,0,5.66
https://maps.google.be/maps?q=schellebe ... 09,,0,5.66
Re: De verloren locs van Google Streetview
Een blauwe en een geelgroene 51'er staan uit te blazen in de hete Calabrese zon in station Vibo Valentia Marina... al is het wellicht zelfs meer dan uitblazen, want in de rechterloc zie je de bestuurder uit z'n raam hangen.
https://maps.google.be/maps?q=vibo+vale ... -0.51&z=18
https://maps.google.be/maps?q=vibo+vale ... -0.51&z=18
Re: De verloren locs van Google Streetview
Stel 253. Vanaf de andere kant kan je hetzelfde koppel roodjes zien, maar natuurlijk is dat te ver om iets te kunnen lezen... <.<Stijn91 schreef:Welkenraedt: Een koppel roodjes in het station, het 1e is volgens mij een stel met een nummer vanaf 25X.
http://goo.gl/maps/Bpc7v
Re: De verloren locs van Google Streetview
Berchem kruispunt Roderveldlaan/Karel Koggestraat: 2144, maar dan wel met een ram M5 nog in bordeaux kleuren (april 2009) - https://maps.google.be/maps?hl=nl&ll=51 ... 19,,0,2.97
Zelfde kruispunt, maar dan vanuit de Karel Koggestraat gezien: Beneluxtrein met een rode HiSpeed Traxx (april 2009) - https://maps.google.be/maps?hl=nl&ll=51 ... 09,,0,1.53
Zelfde kruispunt, maar dan vanuit de Karel Koggestraat gezien: Beneluxtrein met een rode HiSpeed Traxx (april 2009) - https://maps.google.be/maps?hl=nl&ll=51 ... 09,,0,1.53
Re: De verloren locs van Google Streetview
Aarlen: Op z'n minst vier 23s, én een MS 62/63:
https://maps.google.be/maps?hl=nl&ll=49 ... 5,,1,-1.76
De eerste twee 23s zijn respectievelijk de 2372 en 2341; het nummer van het klassiekje is spijtig genoeg onleesbaar.
Net buiten het station staan dan weer de 2002 en 2003 gekoppeld:
https://maps.google.be/maps?hl=nl&ll=49 ... .3,,0,3.48
https://maps.google.be/maps?hl=nl&ll=49 ... 5,,1,-1.76
De eerste twee 23s zijn respectievelijk de 2372 en 2341; het nummer van het klassiekje is spijtig genoeg onleesbaar.
Net buiten het station staan dan weer de 2002 en 2003 gekoppeld:
https://maps.google.be/maps?hl=nl&ll=49 ... .3,,0,3.48
Re: De verloren locs van Google Streetview
Het station Marloie (Marche-en-Famenne), juli 2009: stellen 256 en 774: https://maps.google.be/maps?hl=nl&ll=50 ... 53,,1,1.44
Iets verder op op de lijn is er een unieke gebeurtenis: zowel in de satellietfoto als in Streetview is er een trein op exact dezelfde plaats.
Onbekend klassiek stel in de luchtfoto: https://maps.google.be/maps?hl=nl&ll=50 ... 4&t=h&z=19
CityRail stel 963 in Streetview: https://maps.google.be/maps?hl=nl&ll=50 ... 1,,1,-0.08
Iets verder op op de lijn is er een unieke gebeurtenis: zowel in de satellietfoto als in Streetview is er een trein op exact dezelfde plaats.
Onbekend klassiek stel in de luchtfoto: https://maps.google.be/maps?hl=nl&ll=50 ... 4&t=h&z=19
CityRail stel 963 in Streetview: https://maps.google.be/maps?hl=nl&ll=50 ... 1,,1,-0.08
Re: De verloren locs van Google Streetview
Een paar honderden meters voor het station van Wetteren richting Gent zie je DMT's 530 en 553: http://goo.gl/maps/xrhQ8
Re: De verloren locs van Google Streetview
Stijn91 schreef:Een paar honderden meters voor het station van Wetteren richting Gent zie je DMT's 530 en 553: http://goo.gl/maps/xrhQ8
De titel van het topic luid als volgt: "De verloren locs van Google Streetview" Bij mijn weten zijn de MR96's bijlange nog niet uitgestorven.
zonder dwarsliggers zouden er geen treinen rijden ...
Re: De verloren locs van Google Streetview
Station Zwankendamme
https://www.google.be/maps/preview#!dat ... 51.3055455
2351, 2625, 2607, 2612, 2341 en 2342
Met er achter de 2012 en nog 2 andere HLE20's
https://www.google.be/maps/preview#!dat ... 51.3055455
2351, 2625, 2607, 2612, 2341 en 2342
Met er achter de 2012 en nog 2 andere HLE20's